Stavební pozemky, Hřivínův Újezd, Okres Zlín

1.499.000,- CZK

VIDEOPROHLÍDKA

Stavební pozemky

Hledáte stavební místo pro budoucí výstavbu Vašeho vysněného bydlení?
Tak právě pro Vás mám k dispozici volné parcely v obci Hřivínův Újezd.

Parcely se nachází mimo hlavní komunikaci s orientací na jihovýchodní stranu a skutečně nádherných výhledem do okolní krajiny. Tato ulice s plánovanými 8 domy je slepá, neprůjezdná, a poskytne tak budoucím obyvatelům maximální soukromí a klid.

č.1 velikost 783 m2   =   1.999.000 Kč
č.2 velikost 739 m2   =   (prodáno)   
č.3 velikost 1004 m2  =   (prodáno)  
č.4 velikost 792 m2   =   (prodáno)   
č.5 velikost 752 m2   =   (prodáno)   
č.6 velikost 750 m2   =   (prodáno) 
č.7 velikost 515 m2    =   (prodáno)  
č.8 velikost 536 m2   =   1.499.000 Kč

Stavební práce na komunikaci budou dokončeny v létě tohoto roku, kdy zbývá položení asfaltu a dotažení inženýrských sítí až k samotným parcelám (elektřina, voda a kanalizace – splašková). K dispozici je i zpracovaná stavební část projektové dokumentace na výstavbu RD, která je součástí prodeje. (Případné úpravy a kompletace je po dohodě s naším projektantem)

Pro lepší představu zájemců byla rovněž vytvořena realistická vizualizace dvoupatrového rodinného domu, jenž je možný na nabízeném pozemku postavit, ať už svépomoci, či námi doporučenou stavební firmou.

Hřivínův Újezd je menší obec vzdálená 10 km severně od lázeňského města Luhačovic, 15 km jižně od Zlína. Patří k vesnicím s dobrou občanskou vybaveností. Funguje zde mateřská škola i základní škola prvního stupně. Každý čtvrtek se zde konají bohoslužby v kapli sv. Cyrila a Metoděje. Pro využití volného času je k dispozici sportovní areál, dětské hřiště či restaurace. Občanskou vybavenost doplňuje knihovna a obchod se smíšeným zbožím. V obci rovněž působí řada zájmových organizací, stále se zde udržují tradiční obyčeje (masopust, hody, apod.)

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. 

Financování je zajištěno ve spolupráci s výhradním partnerem tohoto projektu.

  • 8 stavebních parcel
  • 20 min do Zlína
  • 10 km Luhačovice
  • Přípojka elektřiny
  • Přípojka vody
  • Kanalizace splašková
  • Kolaudace cesty = léto 2022
  • Požadovaná ČOV pro RD
  • Financování zajištěno