Investiční činžovní dům, 434 m², Zlín

15.499.000,- CZK

VIDEOPROHLÍDKA

NA PRODEJ

Investiční nemovitost ve Zlíně

Hezký den, mám pro vás naprosto jedinečnou investiční nabídku! Jedná se o soubor nemovitostí, které můžete využít pro vlastní potřebu k bydlení či podnikání nebo k dlouhodobému pronájmu se zajištěnými nájemníky jako je tomu nyní a mít čistý roční příjem přes 800 tis. Kč (stačí převzít smluvní vztah s nájemníky a pokračovat dál). V domě je několik plně vybavených bytů, doplněné o prostory v suterénu, sklad a garáž = které jsou uzpůsobené potřebám klienta, upravené a vybavené. A komu by to náhodou nestačilo, je zde možnost dalšího využití velkého půdního prostoru. Pro lepší představu doporučuji kontaktovat mě a domluvit si se mnou osobní prohlídku, při které bych vám celou nemovitost plnohodnotně ukázal.

Komplex je tvořen několika bytovými jednotkami o celkové užitné ploše 434 m², s možností využití garáže nebo skladovacího prostoru (případně prodejny) na oploceném pozemku o celkové výměře 1066 m². Nachází se v klidné a vysoce žádané lokalitě Klabalská, jen 2 min. autem od centra Zlína. Veškerou občanskou vybavenost najdete poblíž. Dominantou domu je krásný prostorný byt 3+1 s terasou a velkou lodžii ve 2.NP o více než 100 m2 a další bytové jednotky 2+KK v ostatních patrech domu. Dále zde najdete upravený suterén o výměře 59 m², který slouží jako pracovna a technické zázemí. Na velké zpevněné ploše patřící k domu lze zaparkovat až 7 aut. Velmi příjemným bonusem je kryté společenské posezení s grilem a jistě oceníte i skladovací kóje pro nájemníky. Do domu prakticky nemusíte investovat. Pokud však máte plán a prostředky, další možnosti využití nabízí obrovský půdní prostor nebo prostorná zahrada za domem. Všechny tyto prostory jsou plně vybavené moderním nábytkem se spotřebiči, které zůstávají k dispozici novému majiteli.

Tento obrovský cihlový dům byl v průběhu let modernizován. Má zateplení a udělaná trojskla. Vytápěn je centrálním plynovým kotlem a pro ohřev vody (společný boiler umístěný v kotelně) slouží střešní fotovoltaika. Nemovitost je připojena k veřejnému vodovodu, elektřině, kanalizaci a plynovodu.

Historie rekonstrukcí a modernizací domu:

Mezi lety 2012 až 2018 byl dům kompletně zrekonstruován (zateplení, fasáda, plastová okna, rozvody vody, rozvody elektřiny, omítky, SDK podhledy, nová zděná jádra, plovoucí podlahy, nové vybavení atd.

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování Vám pomohou mí kolegové.

(Pozn. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce)

3D prohlídka

 • Číslo zakázky: 27052022
 • Užitná plocha: 434 m²
 • Zastavěná plocha: 190 m²
 • ul. Klabalská
 • Pozemek: 1066 m²
 • Vlastnictví: osobní
 • Konstrukce domu: cihla
 • Náklady: 11.000,- Kč
 • Vytápění: plynové / elektrické
 • Sklep: ano
 • Terasa: ano
 • Financování zajištěno