Novostavba 4+kk, 201 m² s pozemkem 1127 m², Střížovice

10.699.000,- CZK

VIDEOPROHLÍDKA

NA PRODEJ

Novostavba 4+kk Střížovice u Kroměříže

Hezký den, pokud se právě poohlížíte po skutečně moderním bydlení bez kompromisů, tak přesně takové pro vás mám. Jedná se o energeticky nízkonákladovou novostavbu, kde jsou použity jen ty nejlepší materiály a vybavení. Jednoduše se zde myslelo na budoucnost a na ničem se nešetřilo. Tohle za dnešní peníze už rozhodně nepostavíte!

V loňském roce zkolaudovaný dům má dispozici 4+kk s celkovou užitnou plochou přes 200 m² včetně samostatné dvougaráže. Celková výměra pozemku je přes 1100 m², což zaručeně uspokojí i ty nejnáročnější. K pohodlnému rodinnému bydlení stačí doladit už jen detaily, aby bylo vše dokonale podle vašich představ. A hlavně, letošní Vánoce už můžete s rodinou strávit zde a nemusíte si tak dělat žádné starosti s výstavbou! Velkou výhodou je i poloha, 10 minut do Otrokovic, 10 minut do Kroměříže a na dálnici jste za pouhých 12 minut. Také občanskou vybavenost máte na dosah ruky. Hned přes cestu je obchod, obecní úřad, mateřská škola a autobusová zastávka.

Vybavení domu je vysoce nadstandardní. Designová kuchyňská linka je od značky Hanák a je osazena těmi nejmodernějšími spotřebiči – indukční deska, myčka, lednička, parní trouba a kombinovaná trouba s mikrovlnou, v hodnotě bezmála 500 tis. Kč. O pohodlí vašich nohou se postarají plovoucí podlahy zn. Quick Step Majestic v útulném dekoru světlého dřeva, které jsou voděodolné, 11 mm tlusté, naprosto nezničitelné a na rozdíl od vinylu nestudí. Taktéž vybavení koupelen je ve vysoké kvalitě, ať už jde o baterie Hansgrohe nebo značkový sprchový kout Sunswiss atd. Okna v celém domě jsou modřínová, protihluková a s venkovními el. roletami. Obývacímu pokoji dominuje obří rohové okno se dvěma HS portály, s výhledem do zahrady. 

Dům je zateplen 20 cm vrstvou polystyrenu a skelnou vatou v krovu. Vytápěn je kondenzačním plynovým kotlem Immergas s vestavěným zásobníkem na TUV, ke kterému je připojena externí řídící a směšovací jednotka pro 2 nezávislé topné okruhy, a to pro podlahové topení a radiátory (vše má zázemí na půdě, která zároveň slouží i jako velký skladovací prostor). V každé místnosti je tedy podlahové topení a radiátor (rozvody jsou vedeny v mědi), v koupelnách pak kombinace podlahového topení s otopnými žebříky. Všechny radiátory jsou navíc osazeny termostatickými hlavicemi a poskytují nejvyšší možný komfort vytápění. Podlahové topení je řízeno pomocí ekvitermní regulace a radiátory pokojovým termostatem společně s termostatickými hlavicemi.

Pozemek je ze tří stran oplocen a poskytuje naprosté soukromí. V technické místnosti je elektrika 380V, voda a je zde provedena příprava i na tepelné čerpadlo, tj. dovedeny rozvody a vytvořeny prostupy pro případné vedení. Ve dvou venkovních rozích domu je vyvedena voda pomocí speciálních nezámrzných ventilů. Přípojka vody je realizována do vodoměrné šachty před domem, plyn a elektřina jsou v oplocení. Novostavba má vlastní ČOV a napojení na kanalizaci.

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování Vám pomohou mí kolegové.

(Pozn. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.)

Váš zlínský makléř, Tomáš

 • Číslo zakázky: 31082022
 • Dispozice 4+kk 
 • Střížovice u Kroměříže
 • Vlastnictví: osobní
 • Užitná plocha: 201 m²
 • Pozemek: 1127 m²
 • Dvougaráž: 41 m²
 • Kolaudace 2021
 • Konstrukce: vápenopísková cihla
 • Vytápění: plyn 
 • Vlastní ČOV
 • Náklady: 4.000,- Kč
 • Financování zajištěno