Stavební pozemek Koválovice – Osíčany 1728 m²

1.799.000,- CZK

VIDEOPROHLÍDKA

NA PRODEJ

Stavební pozemek u Ivanovic na Hané

Mám pro Vás jedinečnou nabídku stavebního pozemku v obci Koválovice – Osíčany o celkové výměře 1728 m2. Tento pozemek nabízí skvělou příležitost k výstavbě až dvou plnohodnotných domů, díky jeho rozdělitelnosti na 2 samostatné stavební parcely. A to z něj dělá perfektní investici pro vás a vaši rodinu.

Pozemek se nachází v klidné obci s malým počtem obyvatel a nabízí veškeré potřebné inženýrské sítě, včetně elektřiny, plynu, kanalizace a vodovodu. Jeho šířka v nejužším bodě činí 16 metrů, což umožňuje realizaci široké škály nápadů na architekturu.

Obec Koválovice – Osíčany nabízí vše, co potřebujete ke kvalitnímu bydlení. Můžete si užít Řemeslný pivovar Husar, návštěvu kostela sv. Antonína, nebo se v létě osvěžit na venkovním koupališti. Díky skvělé dostupnosti jste doslova během pár minut na dálnici D1 nebo v Ivanovicích, město Vyškov je vzdáleno pouze 15 minut jízdy autem.

Tento pozemek nabízí skvělou příležitost pro dlouhodobou investici nebo pro realizaci vašeho snu o vlastním bydlení.

Pokud Vás nabídka zaujala, rád vám poskytnu další informace nebo si rovnou můžeme domluvit prohlídku. Neváhejte mě proto kontaktovat, s radostí Vás nemovitostí osobně provedu. A se zajištěním nejvýhodnějšího financování vám pomohou mí kolegové. 🤝

(Pozn. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce)

  • Číslo zakázky: 31052023
  • Výměra: 1728 m²
  • Elektřina na pozemku (rozvaděč) 
  • Plyn na hranici pozemku
  • Odpady + voda na hranici pozemku
  • Financování zajištěno